تبلیغات
طراحی و ساخت سامانه عکاسی طولانی مدت با امکان کنترل از طریق تلفن های هوشمند
ارسال در: 1394/01/29-15:02
سامانه های عکاسی طولانی مدت با کنترل از راه دور برای نمایش نحوه ساخت پروژه های صنعتی عمرانی و تغییراتی که در گذر زمان ، امکان مرور نحوه تکمیل شدن آن وجود دارد طراحی و ساخته شده است. این سامانه  امکان تصویر برداری پشت سرهم و کنترل از راه دور را به مدی

سامانه های عکاسی طولانی مدت با کنترل از راه دور برای نمایش نحوه ساخت پروژه های صنعتی عمرانی و تغییراتی که در گذر زمان ، امکان مرور نحوه تکمیل شدن آن وجود دارد طراحی و ساخته شده است. این سامانه  امکان تصویر برداری پشت سرهم و کنترل از راه دور را به مدیران پروژه ها و عکاسان صنعتی با دوربین های حرفه ای DSLR میدهد. بسیاری از پروژه های صنعتی علمی و فن آوری برای استاندارد سازی و تهیه فیلم های متحرک از مراحل ساخت از این ابزار استفاده میکنند. 

علاوه بر فعالیت های صنعتی این سیستم میتواند برای تصویر برداری از آسمان شب یا عکاسی تلسکوپی با امکان کنترل دوربین و ارسال تصاویر برای بسیاری از سایت های رصدی یا رصد خانه ها به کار آید.


این ابزار امکان کار در شراط بسیار سخت دمایی را دراد. گرمای تا 80 درجه سانتی گراد و سرمای تا -35 درجه سانتی گراد را به صورتی متعادل میکند تا تجهیزات الکترونیک دوربین و لنز ها را از آسیب در امان دارد. علاوه بر این میتواند شرجی شدن هوا و بخار آب را نیز از بین ببرد در مقابل باران و برف نیز از استاندارد IP66 بهره برده و نفوذ ناپذیر است. این سامانه نیازی به برق شهری نداشته و با استفاده از انرژی خورشیدی و باطری داخلی کار میکندبه صورتی که تا چندین سال نیازی به برق نداشته باشد.

پس از نصب دستگاه علاوه بر کنترل دستی فرامین داده شده برای برنامه ریزی چند ماهه یا چند ساله دوربین برای عکاسی توسط سیستم هدایت ، امکان کنترل کامل سامانه و دوربین از راه دور با استفاده از تلفن های هوشمند توسط نرم افزار و همچنین کنترل از طریق وب برای مشاهده تصاویر نیز وجود دارد. علاوه بر این ، دستگاه به صورت روزانه و یا دستی امکان ارسال گزارش های روزانه از وضعیت دوربین وضعیت انرژی ، دما و رطوبت  هوا تعداد عکس گرفته شده و میزان حافظه دوربین و ... را دارد.این دستگاه امکان برنامه ریزی دقیق دوربین های عکاسیDSLR یا Compact  را برای استفاده در بسیاری از فعالیت های صنعتی ایجاد میکند. همچنین امکان عکاسی در شب با حداقل نور محیطی را دارد.

برخی مشخصات :  

-           کنترل دوربین DSLR یا Compact با گوشی های هوشمند از راه دور

-           تنظیم دقیق دوربین برای عکاسی در روز و شب در طول روز ماه و سال

-           کنترل و دریافت تصاویر به صورت آفلاین و آنلاین از طریق وب و IP

-           کار در شرایط سرما ، گرما ، باران و برف و شرایط شرجی برای تمام مناطق ایران

-           استفاده از انرژی خورشیدی + برق شهری + باطری به صورت همزمان 


موارد استفاده 

علاوه بر مصارف صنعتی بسیار از فعالیت های علمی تصویر برداری های دقیق و اطلاع از وقایع که نیاز به گذشت زمان بسیار طولانی برای درک آنها وجود دارد با این دستگاه  امکانپذیر خواهد شد. عکاسی از پروژه های عمرانی به صورت بلند مدت – عکاسی از پروژه های صنعتی که نیاز به کنترل از راه دور دارند. عکاسی از موضوعات مختلف طبیعی جنگلها تغییرات محیطی بیابان زایی برای مدت زمان طولانی ، اطلاع از وضعیت آب و هوا و شرایط سایت های رصدی نجومی ، رصد خانه ها و مراکز ستاره شناسی و همچنین عکسبرداری از اجرام آسمان با دوربین های  دی اس ال آر از راه دور با این روش امکان پذیر است. محمد رحیمی مدیر موسسه آسمان پارس ایده پرداز و سازنده این سامانه پیش از این اسلایدر و ریل های تصویر برداری سینمایی را بر پایه تکنیک تایم لپس یا عکاسی مرور زمان برای فعالیت های عکاسی ، مستند سازی و سینمایی در سال 1391 ساخته است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه www.Robocam.ir مراجعه فرمایید.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2016 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت  فروش قطعات الکترونیک وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق پروژه های کنترل و مانیتورینگکنترلر دما - تولید و طراحی پروژه های الکترونیکی - تولید بردهای الکترونیکی کنترل از راه دور gsm gprs - سیستم دزدگیر و ردیابی گلخانه و خودرو - کنترل کننده روشنایی ساختمان - کنترلر دما - برد رله PLC- نمایشگر دما فروشگاه دوربین دیجیتال کانن نیکون اصفهان خرید و فروش قطعات الکترونیک دست دوم  بازار دست دوم قطعات برق و الکترونیک .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور  فروش تلسکوپ Meade فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

عضویت در کانال تگرام آسمان پارس Parssky.com
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید